A-KONTO Services SE

Náměstí Míru 341/15 Společnost A–KONTO je firmou působící v oblasti účetnictví a ekonomického poradenství. Společnost A–KONTO je moderní flexibilní firma, která disponuje širokou nabídkou služeb v oblasti účetnictví a daní. Daň je povinná, zákonem určená platba do veřejného rozpočtu, která se vyznačuje neúčelovostí a neekvivalentností, tzn. ukládá se jako jednostranná povinnost bez nároku plátce na plnění ze strany státu. Využijte našich služeb a nechte si zpracovat nebo odborně poradit s účetnictvím tak aby bylo v souladu s právními předpisy a vy jste zaplatili jen to co je nezbytně nutné.

Již jsme získali nezměrné množství zkušeností, které se odrážejí v naší práci. Důkazem toho jsou jak několikaletí klienti, kteří jsou s námi spokojeni od samého počátku naší činnosti, tak i další klienti, kteří si nás vybrali v průběhu doby. Dobrou vizitkou pro nás jistě je, že za 11 let naší činnosti nás ani jeden klient neopustil z důvodu nespokojenosti naší spoluprací. Pokud některá firma či klient s námi ukončili spolupráci, bylo to proto, že z důvodu své finanční situace se nemohli již dál věnovat svým činnostem.

Naše specializace

 Graf Akonto naše specializaceSpecializujeme se na vedení účetních agend pro malé a střední podnikatelské subjekty, právnické a fyzické osoby, které podnikají v různých oblastech obchodu a služeb. Naší filosofií je vyjít vstříc všem požadavkům, potřebám a přáním našich zákazníků bez rozdílu toho, zda jsou malými živnostníky či řemeslníky nebo zda jde o zaměstnavatele několika desítek zaměstnanců, bez rozdílu toho, jakých kdo dosahuje obratů a zisků.

Každá naše spolupráce s našimi klienty je založena na individuálním přístupu, protože každá činnost každého podnikatelského subjektu, i když ve stejném oboru, má velmi ojedinělý charakter. Tento přístup se velmi pozitivně odráží na vztazích mezi námi a našimi klienty, což v konečném důsledku přináší našim klientům mnoho výhod a úsporu mnoha starostí.

Naše společnost se o každého klienta postará od A do Z. Veškeré doklady si u daného klienta sami vyzvedneme, kompletně zpracujeme v naší útulné podkrovní kanceláři a po konečném odsouhlasení klienta sami odvezeme daňová přiznání na všechny úřady. Jelikož své klienty zastupujeme na všech úřadech po celé České republice, šetříme jim tím mnoho času, který je v dnešní době velmi drahocenný.

Důležitá sdělení

Připravili jsme pro Vás přehled významných změn v daňových zákonech od roku 2016 v České republice a na Slovensku.

PDF dokument